REKLAMA

Za nami druga edycja festiwalu ‚konecki OFF’ [fotogaleria]

W Domu Kultury w Końskich dobiegł końca drugi dzień drugiej edycji festiwalu „konecki OFF” w którym lokalni artyści, pasjonaci, rzemieślnicy-amatorzy przedstawiali i opowiadali o swojej twórczości. Można było dowiedzieć się jak od strony technicznej tworzone są np. noże, oleje lawendowe lub rzeźby z mydła i wosku. Wszystko zwieńczył koncert i pokaz filmów. 

REKLAMA

REKLAMA

Organizatorzy przygotowali zajęcia z języka niemieckiego, angielskiego, warsztaty ceramiczne i krawieckie. Zainteresowani zdrową dietą „fit” uzyskali kilka cennych porad. Jednostka Strzelecka 2106 przedstawiła pokazy samoobrony, ochrony VIP oraz ratowania zakładników. Po godzinie 18:00 odbył się koncert Koneckich Wiolonczelistek, pokaz mody oraz koncert zespołu ŁUNA, którego tworzą Grzegorz Salata, Remigiusz Kowalczyk i Mateusz Kowalczyk.

Przez dwa dni trwały warsztaty filmowe, między innymi z Mikołajem Wróblem, których efekty można było podziwiać na kończącym festiwal maratonie filmowym.

Jeszcze do środowego wieczoru trwa licytacja facebookowa oryginalnych produktów, której dochód jest przeznaczony na nowy dom Sebastiana Makowskiego. Link do licytacji znajduje się tutaj.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Za nami druga edycja festiwalu ‚konecki OFF’ [fotogaleria]

  1. Pingback: Ponad 15 tysięcy na Dom bez barier od Festiwalu Konecki OFF | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *