REKLAMA

Za nami festyny w Czarnej i Błaszkowie [Zdjęcia]

W sobotę w dwóch miejscowościach gminy Stąporków – Czarnej i Błaszkowie, odbyły się festyny rodzinne. Ich organizatorami byli burmistrz Miasta i Gminy Stąporków Dorota Łukomska, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie.

REKLAMA

REKLAMA

Zeszłej soboty władze lokalne, odpowiednio dla danej miejscowości Jakub Dajczer sołtys Czarnej i Janowa, radna Elżbieta Kołodziej, sołtys i Rada Sołecka Błaszkowa, wraz z burmistrz gminy Dorotą Łukomską i MGOKiS w Stąporkowie, poprowadziły dwa rodzinne pikniki w miejscowościach Czarna i Błaszków.

W Czarnej zabawa rozpoczęła się o godzinie 15:00. Oprócz atrakcji dla dzieci, wystąpiły lokalne zespoły ludowe działające wraz z MGOKiS w Stąporkowie, obejrzeć można było wystawę rękodzieł Kół Gospodyń Wiejskich ,,Osiemnastki+” Czarna, Czarniecka Góra i Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Czarniecka Góra. Zaś  o godzinie 17:00 w Błaszkowie zaczęła się kolejna impreza, tym razem zabawa taneczna przy muzyce z konsolety DJa. Przygotowano też atrakcje dla dzieci i przekąski.

Zdjęcia:

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *