REKLAMA

Za nami już XVI edycja Mikołajek Powiatowych [wideo, zdjęcia]

To był niezapomniany dzień dla dzieci, które brały udział w tegorocznym Balu Mikołajkowym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Powiatowe Konto Pomocy.

REKLAMA

To była XVI edycja tego niezwykłego przedsięwzięcia. W sobotę punktualnie o godzinie 10.00, w sali sportowej w ZSP Nr 1 w Końskich dzieci z terenu całego powiatu koneckiego uczestniczyły w mikołajkowej zabawie. Honorowy patronat nad balem objął starosta konecki – Bogdan Soboń. W tym dniu reprezentowali go: Marian Król – przewodniczący Rady Powiatu, Dorota Duda – radna powiatowa i jednocześnie opiekun młodzieży z wolontariatu, oraz Krzysztof Stachera – naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Końskich. Uczestnikom zabawy towarzyszyli również Renata Doniecka – wiceprezes Stowarzyszenia, Beata Jakubowska – dyrektor ZSP Nr 1 w Końskich, oraz Rafał Sobczyk – nauczyciel, który przygotował oprawę muzyczną Mikołajek.

Dorota Duda – opiekun młodzieży z wolontariatu oraz Danuta Leśniewicz – prezes stowarzyszenia opowiedziały o tej wspaniałej inicjatywie:

REKLAMA

Dzięki finansowemu wsparciu wielu osób i firm udało się zebrać kwotę w wysokości ponad 2400 złotych, którą przeznaczono na pomoc dla dzieci oraz paczki. Organizatorki serdeczni dziękują wszystkim firmom, osobom fizycznym i organizacjom zaangażowanym w pomoc.

Zdjęcia:

Powiatowe Mikołajki 3

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *