REKLAMA

Za nami kolejny koncert na trawie w Końskich. Było bardzo klimatycznie! [wideo, zdjęcia]

Bardzo klimatycznie w niedzielne popołudnie było w Parku Miejskim w Końskich. Zorganizowano tam drugi już „koncert na trawie”. Tym razem wystąpiło tam Free Time Jazz Trio. 

REKLAMA

„Formacja Free Time Jazz Trio wystąpiła ze swoim programem pod tytułem ‚Od Bacha do Jaretta’. To znakomici muzycy z nieodległego Tomaszowa Mazowieckiego, dlatego postanowiliśmy by byli oni gośćmi naszego cyklu  koncertów na trawie” – mówi nam Piotr Salata, dyrektor Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich.

Formację jazzową pochodzącą z Tomaszowa Mazowieckiego tworzą: Krzysztof Śliwiński (pianino), Mirosław Misiak (gitara) oraz Wojciech Lubczyński (perkusja). Artyści zagrają utwory, zgodnie z tytułem swojego programu, sięgające czasów Bacha aż po Jaretta.

REKLAMA

Dzięki grze muzyków wszyscy przybyli do Parku Miejskiego w Końskich mogli spędzić niedzielne popołudnie przy nutach, znakomitej jazzowej muzyki. Fragmenty koncertu możecie zobaczyć w naszym wideo.

Było to już drugie wydarzenie z cyklu „Koncertów na Trawie”. Pierwszy występ odbył się w niedzielę 26 lipca, kiedy to przy MGDK w Końskich zagrał Piotr Restecki. Podczas jego występu panowała przyjemna atmosfera, było kameralnie, a publiczność dobrze się bawiła. Zachowany był także dystans społeczny wymagany podczas organizacji wydarzeń na świeżym powietrzu.

Zdjęcia (Piotr Stolarski):

REKLAMA

One thought on “Za nami kolejny koncert na trawie w Końskich. Było bardzo klimatycznie! [wideo, zdjęcia]

  1. Pingback: Zapowiedź: Koncert na Trawie - Z DeKa Franty | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *