REKLAMA

Za nami ostatnia jednoosobowa sesja w powiecie koneckim! [wideo]

Po raz ostatni Grzegorz Piec jako pełniący funkcje wszystkich organów powiatu koneckiego otworzył i zamknął jednoosobową sesję w powiecie koneckim. Na niej zaś między innymi ustalono zakres części robót drogowo-mostowych. Na koniec Piec zaprosił na pierwszą sesję już nowej rady powiatu. 

REKLAMA

WIDEO z sesji możecie obejrzeć TUTAJ

REKLAMA

Podczas sesji między innymi Grzegorz Piec udzielił absolutorium… poprzedniemu zarządowi za wykonanie budżetu. Uchwalono też pewien zakres planu robót drogowo-mostowych –„Zostało podjęte to co było konieczne, czyli między innymi działania związane z łataniem dziur na najgorszych odcinkach. Jednocześnie ja nie chcę jednoosobowo decydować o strategicznych dla powiatu sprawach – takich jak ważne odcinki dróg, czy sprawa budżetu szpitala. Zostawiam to na pierwsze sesje już nowej Rady Powiatu, czyli na przyszły tydzień” – powiedział nam włodarz.

Sesja trwała około godziny, a zakończyło ją zaproszenie na I sesję już nowej Rady Powiatu Koneckiego  –„Zapraszam Państwa w najbliższy poniedziałek 24 czerwca o godzinie 11:00. Odbędą się wybory nowych władz: Zarządu, przewodniczącego rady. W związku z wyborami, które miały miejsce w ostatnią niedzielę. Po raz ostatni zamykam jako pełniący funkcje powiatu dzisiejszą sesję” – mówił na koniec Grzegorz Piec.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *