REKLAMA

Za nami VI Charytatywny Bal Mechanika [zdjęcia]

W sobotę w Sali Bankietowej Astoria miał miejsce VI Charytatywny Bal MECHANIKA, na którym spotkali się nauczyciele, absolwenci i przyjaciele szkoły. Celem była zbiórka środków na rzecz zdolnej, ale pochodzącej z uboższych rodzin młodzieży związanej z Zespołem Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich.

REKLAMA

W imieniu organizatorów gości powitali: Beata Jakubowska- Dyrektor Szkoły, Katarzyna Gajewska- przedstawicielka Rady Rodziców oraz Witold Fitas- Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół „Mechanika”. O wspaniałą, taneczną atmosferę zadbał zespół muzyczny MM BAND. Atrakcjami przygotowanymi przez organizatorów tego wieczoru były: gra BINGO poprowadzona przez Izabellę Stępień i Michała Paczyńskiego, kolorowe drinki serwowane przez barmanów Annę i Michała Aniołów, fotobudka Arcab Investments, a także pamiątkowe zdjęcia wykonywane przez fotografów Izoldę Mikulską i Rafała Stacherę. Niespodzianką, która wywołała szczery zachwyt bawiących się, był występ solo Zbigniewa Kastaryndy.

REKLAMA

Zaproszeni goście hojnie wsparli społeczność MECHANIKA uczestnicząc w losowaniu cegiełek – niespodzianek, jak i pełnej emocji licytacji wartościowych przedmiotów oraz voucherów, poprowadzonej przez niezastąpionych: Witolda Fitasa i Rafała Sobczyka. Niebawem pojawi się informacja dotycząca tego ile pieniędzy udało się zebrać podczas balu.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *