REKLAMA

Zabawa z przytupem w Radoszycach w weselnym klimacie [wideo, zdjęcia]

W niedzielę w Radoszycach zorganizowano pierwszy Festiwal Weselnych Przebojów „z przytupem”. Impreza przyciągnęła wielu zwolenników muzyki tanecznej na stadion przy ulicy Krakowskiej. Zobaczcie wideo i zdjęcia. 

REKLAMA

„Pierwszy raz. Dwie nowości w tym roku mamy: to festiwal rockowy oraz dzisiejszy Festiwal Muzyki Weselnej. Pomysł powstał kilka miesięcy temu. Czasu było mało. Gmina udostępnia dziś stadion, opiekujemy się parkingami, ale cały ciężar finansowy bierze na siebie stowarzyszenie będące organizatorem. Podczas festiwalu Bartek Wrona zamienił się w pana młodego, bawmy się, bo jest tu coś dobrego dla ciała, coś dobrego dla ducha. Zapraszam wszystkich do zabawy” – mówi Michał Pękala, burmistrz miasta i gminy Radoszyce.

Podczas festiwalu zaplanowano koncerty takich grup i wokalistów jak Model MT, Diadem, Bartek Wrona, Karla, Szarotka, FolkBoys oraz Menelaos.

REKLAMA

Bartek Wrona zaprezentował swoje wielkie przeboje „Jedna na milion” czy „Kolorowe sny”

W godzinach popołudniowych na radoszyckim stadionie było już wielu uczestników wydarzenia, a z godziny na godzinę tylko ich przybywało. Oprócz tego co na scenie wiele działo się także wokół niej – koncerty były przerywane kabaretowymi scenami dotyczącymi ślubu oraz wesela. Na chętnych czekała bogata strefa cateringowa, loteria fantowa (gdzie każdy los wygrywał), a na najmłodszych liczne dmuchańce i małe wesołe miasteczko.

Prezentowali się także wystawcy związania z branżą ślubną – firmy z garniturami, sukniami ślubnymi oraz wszelkim asortymentem około weselnym.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo i foto.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *