REKLAMA

Zadecyduj o tym jak będzie przebiegać obwodnica Końskich!

Trwają konsultacje społeczne, których efektem ma być wybranie jednego wariantu obwodnicy Końskich, która łączyć będzie ze sobą Drogę Wojewódzką 728 i Drogę Krajową 42. 

REKLAMA

Firma zajmująca się projektem drugiej obwodnicy Końskich zaprasza wszystkich mieszkańców i zainteresowane podmioty do głosowania na jeden z dwóch wariantów. Nowa nitka miałaby połączyć istniejącą już obwodnicę prowadzącą od strony Kielc na Warszawę z drogą Końskie-Stąporków.

Obwodnica Kornica-Piła

REKLAMA

Oba wskazane przez projektanta warianty rozpoczynają się w Kornicy. Następnie nowa jezdnia przecinałaby drogę łączącą Rogów i Młynek Nieświński. Zakończenie obwodnicy planowane jest tuż za miejscowością Piła.

Inwestorem budowy jest Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach, a wykonawcą projektu firma RoadWay z Warszawy. Swoje zdanie można wyrażać na specjalnym formularzu (dostępny jest on TUTAJ). Następnie kartę należy wysłać pocztą na adres: Pracownia Projektowa “RoadWay” ul. Klimontowska 15b, 04-672 Warszawa lub e-mailem na skrzynkę: [email protected] Formularz można też dostarczyć do sekretariatu Urzędu Miasta i Gminy w Końskich. Uwaga! W konsultacjach można wziąć udział tylko do 15 sierpnia. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *