REKLAMA

Zagadkowa śmierć w Brodach w gminie Końskie

Ciało 64-letniego mężczyzny znaleziono w aucie osobowym w okolicach miejscowości Brody w gminie Końskie. Sprawę bada policja i prokuratura. 

REKLAMA

Zdjęcie Poglądowe.

Z naszych ustaleń wynika, że zdarzenie miało miejsce w środę około godziny 22:00. Na miejsce zdarzenia w miejscowości Brody jednocześnie dotarli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Końskich oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Obecni byli tam także policjanci –„Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy zgłoszenie, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Końskie na posesji w zaparkowanym pojeździe marki Hyundai ujawniono zwłoki 64-latka. Na miejscu wykonano oględziny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, lecz decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w prosektorium. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Końskich” – mówi nam starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Zagadkowa śmierć w Brodach w gminie Końskie

  1. […] miejscowości Brody w gminie Końskie. Sprawę bada policja i prokuratura… całość TUTAJ. 10. Koniec ery Przybylskiego? Będzie nowy dyrektor szpitala w Końskich? [publikacja z maja] […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *