REKLAMA

Zaginiony mężczyzna. Przebywa w gminie Stąporków?

Zaginął Krzysztof Wilkosz, 64-letni mieszkaniec powiatu kieleckiego. W piątek 23 lipca mężczyzna opuścił Szpitalny Oddział Ratunkowy w skarżyskim szpitalu i od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Zdaniem rodziny w poniedziałek był on widziany na terenie gminy Stąporków w powiecie koneckim. Osoby, które widziały zaginionego lub wiedzą gdzie może przebywać proszone są o informacje pod numerem telefonu 785 355 552.

REKLAMA

„Od kilku dni szukamy wujka. Opuścił SOR w Skarżysku Kamiennej i ślad po nim zaginął. Ubrany był w czarną koszulkę , ciemne spodnie i czarne buty. Jest średniego wzrostu, szczupły. Jego cechą charakterystyczną jest problem z chodzeniem. Wujek kuleje na jedną nogę” – mówi nam siostrzenica zaginionego Aleksandra Nowak.

REKLAMA

Krzysztof Wilkosz to 64-letni mieszkaniec powiatu kieleckiego. W dniu 23 lipca 2021 roku po godzinie 19 wyszedł z SOR w Skarżysku Kamiennej. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Ubrany był w czarną koszulę, ciemnie dżinsy i czarne buty. Jest szczupły i ma około 170 cm wzrostu. Mężczyzna utyka na lewą nogę. Może potrzebować pilnej pomocy medycznej.

64-latek prawdopodobnie widziany był w poniedziałek Stąporkowie na ulicy Niekłańskiej, był bardzo zaniedbany, ubłocony i zarośnięty. Niewykluczone, że mógł nocować w pustostanie obok przejazdu kolejowego.

Jeśli ktokolwiek widział zaginionego bądź wie gdzie może się obecnie znajdować rodzina prosi o kontakt pod numerem telefonu 785 355 552 lub z policją tel. 47 804 42 00, 47 804 42 05.

REKLAMA

One thought on “Zaginiony mężczyzna. Przebywa w gminie Stąporków?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *