REKLAMA

Zaginiony mieszkaniec Rogowa odnaleziony!

W środę około południa dotarły do nas znakomite wiadomości! Służby odnalazły 78-letniego zaginionego mieszkańca Rogowa z gminy Końskie, za którym poszukiwania prowadzone były od poniedziałku.

REKLAMA

„Zakończone zostały poszukiwania za zaginionym 78-letnim mieszkańcem Rogowa. Mężczyzna został odnaleziony w kompleksie leśnym w miejscowości Rogów przez policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach oraz strażaków OSP Bedlenko. Mężczyzna został zabrany do szpitala na konsultację medyczną”  – mówi sierżant sztabowy Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Pierwszej pomocy medycznej 78-latkowi udzielali ratownicy z Koneckiego Oddziału Poszukiwawczo-Ratowniczego. Z naszych informacji wynika, że odnaleziony mężczyzna był w głębokiej hipotermii. Obecnie jego zdrowie zajmują się koneccy medycy.

Zdjęcia:

REKLAMA

2 thoughts on “Zaginiony mieszkaniec Rogowa odnaleziony!

  1. Max pisze:

    Brawo za odnalezienie. Gratulacje dla wszystkich biorących udział u akcji . Dzięki za ratunek życia.

  2. […] tym druhowie działający w jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej na terenie gminy Końskie. To strażacy z OSP Bedlenko odnaleźli staruszka, a teraz za ten czyn dziękowali im przedstawiciele […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *