REKLAMA

Zaglądamy na zaplecze kręcenia teledysku do akcji Rap Lokal [wideo, zdjęcia]

W sobotę 21 kwietnia w Końskich kręcono teledysk w ramach akcji Rap Lokal. Projekt w uproszczeniu polega na stworzeniu przez lokalnych artystów piosenki, a potem teledysku w celu wypromowania miejscowości i pomocy potrzebującym. Rap Lokal w naszym regionie zbiera na rzecz Domu Dziecka w Stąporkowie. My z kamerą zajrzeliśmy za kulisy kręcenia teledysku. 

REKLAMA

Powyżej możecie zobaczyć wideo, w którym ukazujemy kulisy tworzenia piosenki o Końskich w ramach projektu Rap Lokal.

Twórcą idei Rap Lokal jest znany raper Krzysiek ESTE Łyszkowski – po raz pierwszy akcję zrobił kilka lat temu w Pabianicach, edycję konecką organizuje Grzegorz Kovaleffsky Kowalewski. Piosenka o Końskich powstała już przy udziale 24 raperów oraz kilku DJ-ów związanych z Konecczyzną, w tym przy udziale słynnego DJ FeelX’a. Celem działań jest promocja Końskich, ale i zebranie pieniędzy na wyposażenie studia muzycznego dla Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie.

Już 10 czerwca w Stąporkowie odbędzie się finałowy koncert. Przez cały maj w różnych miejscach naszego powiatu staną puszki oznaczone znakiem Rap Lokal. Zbiórka finansowa trwać będzie także podczas finałowego koncertu w Stąporkowie.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

2 thoughts on “Zaglądamy na zaplecze kręcenia teledysku do akcji Rap Lokal [wideo, zdjęcia]

  1. Pingback: Rap Lokal After 1. Już niebawem klip. | TKN24

  2. Pingback: Nagrania do teledysku Rap Lokalu 3 Końskie już w sobotę | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *