REKLAMA

Zajęcia profilaktyczne w Sielpi ze sportowymi atrakcjami

Komenda Powiatowa Policji w Końskich zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w zajęciach profilaktycznych połączonych z zawodami sportowymi dla dzieci i dorosłych, które odbędą się 23 sierpnia na plaży w Sielpi. Wydarzenie to zostanie przeprowadzone w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. 

REKLAMA

W niedzielę (23 sierpnia) o godz. 12.00  na plaży w Sielpi odbędą się zmagania sportowe. „Rywalizacja połączona zostanie z działaniami profilaktycznymi, podsumowującymi tegoroczne wakacje. Najważniejszym punktem programu będzie przypomnienie o obowiązujących obostrzeniach, mających związek z ciągle trwającą epidemią koronawirusa oraz zachęcenie do przestrzegania zasad bezpieczeństwa” -opowiada podkom. Sylwia Sobczyńska.

REKLAMA

Podczas wydarzenia zaplanowane zostały pokazy różnych służb ratowniczych Dodatkowo odbędą się zawody w siatkówkę dla osób dorosłych, a dla dzieci przewidywane są m.in. wyścigi w workach, rowerki wodne oraz rzut do celu. Każda z tych atrakcji odbywać się będzie pod nadzorem rodziców lub opiekunów. Dodatkowo zaplanowano quiz dotyczący sportu. Dla zwycięzców poszczególnych konkursów przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Zainteresowani udziałem w tym wydarzeniu lub chcący dowiedzieć się więcej, proszeni są o kontakt z podkom. Sylwią Sobczyńską pod numerem telefonu 47 804 72 61 bądź osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich. Zgłoszenia przyjmowane będą do 19 sierpnia.

Wydarzenie patronatem objął Urząd Marszałkowski, który ufundował także atrakcyjne nagrody dla zwycięzców zawodów sportowych. W organizację wydarzenia i zorganizowanie dodatkowych upominków włączyło się także Starostwo Powiatowe w Końskich. Jednym z fundatorów nagród będzie także poseł na Sejm RP Mariusz Gosek.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *