REKLAMA

Zakończył się cykl turniejów plażówki na Baryczy [zdjęcia]

Jak na Copacabanie mogli się czuć uczestnicy III wakacyjnego turnieju siatkówki plażowej, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY.

REKLAMA

Siatkówka plażowa na Baryczy 6

Woda, słońce, piasek, beztroska atmosfera, taneczna muzyka i gorące emocje, doświadczane przez zawodników, jaki i kibiców, jako żywo przywoływały obraz słynnej brazylijskiej plaży. Skojarzenia z Copacabaną były też uprawnione z racji wysokiego poziomu sportowego zawodów. Wśród 12 teamów trudno było znaleźć choćby jeden, który odstawałby od reszty.

REKLAMA

Najlepszy okazał się duet: Karol Wojna i Przemek Serwata, który w finale pokonał faworytów: Karola Dudę i Arka Kuletę. Trzecie miejscu w sobotnim konkursie zajęli bracia Deperasowie: Kuba i Piotr, a czwarte najstarsza para turnieju – Grzegorz Pałosz i Waldemar Kania, występujący jako Szabelnia Team.

W klasyfikacji łącznej, podsumowującej trzy wakacyjne konkursy, zwyciężył duet: Paweł Kania i Marcin Leksycki, który wyprzedził wspomnianych: Arka Kuletę i Karola Dudę oraz Grzegorza Pałosza i Waldemara Kanię. Wśród gimnazjalistów najlepszy okazała się Banda Świrów.

Podsumowując: wakacyjny cykl „plażówki”, po raz pierwszy odbywający się w Baryczy, należy uznać za wyjątkowo udany. Kto był mógł naocznie się przekonać o tym, że sport może być zabawą, nie tracąc przy tym na swej jakości. Przy okazji

Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY serdecznie dziękuję Konradowi Jarosowi za wsparcie udzielane w trakcie zawodów.

Zdjęcia:

Na zdjęciu zwycięzcy całego cyklu razem z prezes Stowarzyszenia Fair Play Anną Stanik.

Na zdjęciu zwycięzcy całego cyklu razem z prezes Stowarzyszenia Fair Play Anną Stanik.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *