Zakończyły się wakacyjne turnieje siatkówki i tenisa Fair Play [zdjęcia]

Zwycięstwem duetu Sylwester Kukulski i Jarosław Pytka zakończył się ostatni, wakacyjny, stojący na bardzo wysokim poziomie turniej siatkówki plażowej organizowany przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY, który odbył się w minioną niedzielę na stadionie OSiR w Końskich. Równolegle odbył się także turniej tenisa ziemnego, a w klasyfikacji generalnej triumfował w nim Michał Pilarski.

Najlepsi podczas czwartego turnieju okazali się Sylwester Kukulski i Jarosław Pytka. Drugie miejsce w zawodach wywalczyła para Przemek Musiał i Daniel Dębski, a trzecie bracia Kamil i Patryk Świerczowie. Dwie turniejowe wiktorie nie pozwoliły jednak Kukulskiemu i Pytce wygrać klasyfikacji generalnej, w której zwyciężyli (i odebrali największy puchar) najbardziej regularni: Marcin Leksycki i Rafał Skowron.

Stowarzyszenie Sportowe dziękuje wszystkim uczestnikom za udział i gratuluje umiejętności, postawy fair play oraz dystansu do siebie i boiskowych wydarzeń oraz osobom i instytucjom, które pomogły w organizacji turniejów.

W przedostatni weekend sierpnia zmagania, w ramach zawodów zorganizowanych przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY, dokończyli również tenisiści. Zwycięzcą został Michał Pilarski, który pokonał Piotra Deperasa. Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Patryk Kwiecień.

Mecz o III miejsce:

Kamil Świercz/Patryk Świercz – Arek Kuleta/Jakub Sobaś 1 – 2 (21 – 16, 15 – 21, 11 – 15)

Finał:

Przemek Musiał/Danel Dębski – Sylwester Kukulski/ Jarosław Pytka 0 – 2 (24 – 26, 19 – 21)