REKLAMA

Zapiszcie się na bezpłatne zajęcia do ZDZ w Końskich!

Niepubliczne Technikum Zawodowe w Końskich Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach w ramach projektu grantowego utworzyło w powiecie koneckim „Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji”, gdzie osoby dorosłe, pracujące oraz bezrobotne będą mogły zgłosić się na bezpłatne zajęcia dotyczące m.in. nauki języków obcych, przedsiębiorczości czy obsługi komputera. Rekrutacja już trwa! Formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu „Modelowe Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji dla obszarów zdegradowanych i defaworyzowanych. Edycja II”.

REKLAMA
REKLAMA

Celem głównym projektu jest zaktywizowanie i włączenie do różnorodnych form uczenia się przez całe życie jak najszerszej grupy dorosłych przedstawicieli społeczności lokalnej, dotychczas niebiorących udziału (albo uczestniczących sporadycznie) w formach zorganizowanego uczenia się na podstawie modelu LOWE na obszarach zdegradowanych i defaworyzowanych w ramach funkcjonowania 20 Lokalnych Ośrodków Wiedzy i Edukacji (LOWE) na podstawie udzielenia grantów.

W ramach realizowanych zajęć, uczestnicy nabędą umiejętności i kompetencje kluczowe, takie jak: porozumiewanie się w języku ojczystym, językach obcych, kompetencje matematyczne i podstawowe kompetencje naukowo-techniczne, kompetencje informatyczne, umiejętność uczenia się, kompetencje społeczne i obywatelskie, inicjatywność i przedsiębiorczość oraz świadomość i ekspresja kulturalna. Zajęcia będą realizowane od grudnia 2020 roku do czerwca 2021.

 

Rekrutacja już się rozpoczęła! Aby zapoznać się z ofertą szkoleń  oraz zapisać się na wybrane przez siebie zajęcia, wystarczy wejść na stronę internetową https://szkolykonskie.zdz.kielce.pl/koneckie-lowe.html, gdzie znajduje się szczegółowy wykaz szkoleń realizowanych w ramach projektu. Na tej stronie dostępny jest również formularz zgłoszeniowy, który należy pobrać, a następnie wypełnić  i dostarczyć go do siedziby szkoły – ze względu na panującą sytuację epidemiczną preferowany sposób przekazania dokumentów to pozostawienie wniosku w kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem kandydata w skrzynce przed wejściem do budynku szkoły.

Uczestnikami zajęć mogą być osoby, które ukończyły 18 lat w momencie składania wniosku.

Zajęcia skierowane są dla wszystkich mieszkańców powiatu koneckiego, pracujących oraz bezrobotnych.

Kontakt w sprawie projektu:
– tel.: 41 372 31 87
– e-mail: [email protected]
– profil na Facebooku: Kursy i Szkolenia ZDZ w Końskich
Adres: ul. Piłsudskiego 82 26-200 Końskie

Więcej informacji odnoście projektu „modelowe Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji dla obszarów zdegradowanych i defaworyzowanych. Edycja II” znajdziecie Państwo na stronie projektu https://lowe.edu.pl/.

REKLAMA

One thought on “Zapiszcie się na bezpłatne zajęcia do ZDZ w Końskich!

  1. tino pisze:

    Teraz jak pozostawali przeważnie sami emeryci lub lenie żyjący z socjalów, to im się przypomniało, że jak się zamyka zakłady na koneczcyźnie, to młodzi nie mając żadnych perspektyw głównie wyemigrowali i odcięli się od Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *