REKLAMA

Zapraszamy na Dni Końskich 2018! Zobaczcie bogaty program

Zapraszamy Państwa na Dni Końskich 2018, czyli święto największego miasta w powiecie koneckim. Już w piątek czekają nas emocje sportowe. Sobota i niedziela to przede wszystkim muzyczna uczta. 

REKLAMA

W piątek o godzinie 17.00 na Orliku przy ulicy Południowej w Końskich rozpocznie się mecz piłki nożnej: drużyna samorządowców i policjantów z Końskich podejmie ekipę „Grzegorz Piechna i przyjaciele”, a kapitanem gości będzie oczywiście sam popularny „Kiełbasa” – były reprezentant Polski.

Sobota to czas koncertów. Już o godzinie 15:00 rozpoczną się pierwsze z nich. Wystąpią zespoły z miast partnerkich Końskim: Mohyliva Podilsky’ego na Ukrainie, Sali na Słowacji oraz Oroszlan na Węgrzech. O 17:00 nastąpi oficjalne otwarcie Dni Końskich 2018, a o 17:30 w Bibliotece Publicznej, która znajduje się w parku swoją inaugurację będzie miała wystawa fotografii Marka Ziomka pt. „Magiczny Świat Owadów”

REKLAMA

Około 19:40 na scenie w Parku Miejskim zaprezentowany zostanie skład zespołu KSSPR Końskie na nowy sezon. Między 20:00, a 22:00 koncert da legendarna grupa DE MONO!

W niedzielę od 15:00 na scenie występować będą soliści ze Studia Piosenki Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich. O 16:00 wejdzie na nią Robert Rozmus ze swoim programem kabaretowo-muzycznym pod tytułem „Kawa z Mlekiem”.

O 18:30 burmistrz Miasta i Gminy Końskie wręczy swoje najważniejsze doroczne nagrody: Koneckie Glorietty. O 20:00 na scenę wkroczy gwiazda dnia – wokalistka Ania Dąbrowska. Serdecznie zapraszamy na Dni Końskich 2018!

Poniżej klip promocyjny przygotowany przez Dom Kultury w Końskich:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *