REKLAMA

Zaprojektuj mural 65-lecia MGOKiS w Stąporkowie!

W tym roku przypada 65 rocznica powstania Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie. Z tej okazji placówka ogłasza konkurs plastyczny, który ma na celu wykonanie projektu muralu związanego z tegorocznym jubileuszem. Kilka najlepszych projektów ozdobi ściany MGOKiS.

REKLAMA

Mural wg projektu Andrzeja Wolańczyka

Prace powinny być związane z działalnością kulturalną ośrodka. Oceniana będzie spójność koncepcji, różnorodność treści oraz wyraz artystyczny. Forma jest dowolna, zależna od autora. Ważne jednak, by był to prostokąt w orientacji pionowej, tak jak widzimy to np. na powyższym projekcie.

Dla zwycięzców przygotowano dyplomy oraz nagrody rzeczowe, jednak główną nagrodą jest przełożenie projektu na ściany Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie. Jak przekazuje nam Katarzyna Sorn, dyrektor placówki, ośrodek ma kilka ścian, na których znajdą się najlepsze prace. Dla autorów będzie to także świetna promocja ich działalności.

REKLAMA

Konkurs potrwa do połowy czerwca. Swoje prace można nadsyłać na fanpage MGOKiS na Facebooku lub na adres email [email protected].

REKLAMA

One thought on “Zaprojektuj mural 65-lecia MGOKiS w Stąporkowie!

  1. […] informacji o konkursie znajdziecie TUTAJ, a karta zgłoszeniowa znajduje się […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *