REKLAMA

Zaprojektuj mural i wygraj pieniądze! KZO ogłasza ciekawy konkurs

Dwa tysiące złotych można wygrać w konkursie ogłoszonym przez Koneckie Zakłady Odlewnicze. Konkurs polega na zaprojektowaniu muralu (graficzne, malarskie dzieło pokrywające najczęściej fragment budynku), który pojawi się na jednej ze ścian firmowego budynku. Oprócz tego organizatorzy przewidują dwa wyróżnienia – nagrody w tym wypadku wynoszą po tysiąc złotych. Konkurs zorganizowany jest w ramach 130 lecia tradycji odlewnictwa KZO. 

REKLAMA

Koneckie Zakłady Odlewnicze to marka wyróżniająca się w przemyśle odlewniczym, to 130 lat tradycji i nierozerwalnych związków z życiem mieszkańców Końskich. KZO w powiecie koneckim znają niemal wszyscy. To firma od lat specjalizująca się w produkcji i sprzedaży wyrobów kanalizacyjnych z żeliwa szarego klasy EN GJL 150 i EN GJL 200. Obecnie żeliwo szare z grafitem płatkowym przeżywa drugą młodość jako materiał konstrukcyjny, którego stosowanie nie wynika z konieczności czy taniej technologii odlewania ale z jego niepowtarzalnych cech takich jak: bardzo dobra odporność na korozję, dobre przewodnictwo cieplne, skuteczność tłumienia drgań oraz dobra skrawalność. Cechy te uzasadniają trafność wyboru żeliwa szarego przez KZO jako materiału do produkcji wyrobów kanalizacyjnych i gwarantują ich najlepszą jakość.

REKLAMA

Nowa linia produkcyjna i konkurs na 130 lecie 

KZO nieustannie inwestują w nowoczesne technologie, które zapewniają najwyższą jakość produkowanych wyrobów. Najnowsza inwestycja to rozbudowanie linii technologicznej i zwiększenie mocy produkcyjnych, wartość inwestycji ok. 19 milionów PLN, a wzrost zatrudnienia planowany jest o 11 osób. Linia zostanie uruchomiona w maju 2019 roku, dokładnie na 130-lecie KZO, bo 1889 rok to pierwsze wzmianki o odlewnictwie w Końskich.

Z tej samej okazji firma zachęca do wzięcia udziału w konkursie na projekt i wykonanie murala nawiązującego do tradycji odlewnictwa w Końskich. Czas na przygotowanie projektu upływa z końcem marca. A planowane wykonanie na wielkiej ścianie, na terenie KZO, to przełom kwietnia i maja. Główna nagroda to 2000 zł, organizatorzy przyznają również dwa wyróżnienia, każde po 1000 zł. Co ważne do wykonania murala KZO zapewnia wszystkie niezbędne do pracy elementy m.in. farby czy zwyżki.

W związku z obchodami 130 – lecia działalności oraz uruchomieniem nowej linii technologicznej KZO S.A. ogłasza konkurs na:

PROJEKT I WYKONANIE NA ŚCIANIE ZE ZDJĘCIA MURALA odnoszącego się do tradycji odlewnictwa w Końskich.

Prace w formie elektronicznej (może być skan projektu) prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Prosimy również o dopisanie notatki o swoim doświadczeniu w wykonywaniu murali.

TERMIN NADSYŁANIA PRAC: 31 marzec 2019 r.
WYKONANIE MURALA : kwiecień/maj 2019r. – zapewniamy potrzebne materiały i narzędzia
I NAGRODA – 2000 ZŁ
I WYRÓŻNIENIE – 1000 ZŁ
II WYRÓŻNIENIE – 1000 ZŁ

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *