REKLAMA

[KONKURS] Zaproszenie na koncert Warszawskiej Kapeli z Targówka

W piątek 18 października w restauracji Leliwa w Końskich odbędzie się koncert zespołu Warszawska Kapela z Targówka. Usłyszymy między innymi takie hity jak „U cioci na imieninach”. U nas do wygrania są aż trzy bilety! Konkurs znajdziecie na naszym fanpage – TUTAJ

REKLAMA

Kapela istnieje już ponad 20 lat, założycielem zespołu w 1995 r. byli  Jerzy Pasztaleniec oraz synowie Paweł i Dariusz Pasztaleniec.
Od tego czasu skład zespołu rozrósł się do sześciu osób. Zespół gra folklor warszawski, w repertuarze znajdują się też szlagiery Stanisława Grzesiuka największego Barda powojennej Warszawy. „U cioci na imieninach”, „Bal na Gnojnej”, „Zimny Drań” i „Hanko” to tylko niektóre z jego hitów.

REKLAMA

Zespół Warszawska Kapela z Targówka jest laureatem Prestiżowego Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki RETRO fundacji Mieczysława Fogga pod patronatem Ministra Kultury, Sztuki i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego oraz Prezydenta Warszawy i Rodziny Foggów. Zespół bardzo szybko nawiązuje świetny kontakt z publicznością poprzez anegdoty o Warszawie i piosenki RETRO czyli utwory, które powstały w okresie dwudziestolecia międzywojennego i śpiewane są z publicznością. Zespół koncertował we Włoszech, Lwowie i Wilnie, a na Ogólnopolskich Festiwalach Kapel był w ścisłej czołówce często zajmując pierwsze miejsca.

Po koncercie artyści będą do dyspozycji publiczności. Będzie można zamienić kilka słów, zrobić sobie zdjęcie, a nawet poprosić o dedykację na ich płycie.

W skład zespołu wchodzą: Paweł Pasztaleniec – banjo, klarnet, wokal; Dariusz Pasztaleniec – akordeon, wokal; Jan Rosłon – gitara akustyczna, wokal; Wiesław Leśniewski – akordeon, wokal; Paweł Harasim – kontrabas, wokal.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *