REKLAMA

Zatrzymali poszukiwanego czterema listami gończymi

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich, wspólne z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali mężczyznę poszukiwanego czterema listami gończymi. 51-latek przed organami ścigania ukrywał się od blisko 4 lat. Pomimo prób uniknięcia odpowiedzialności, zatrzymany najbliższe kilka lat spędzi za kratkami.

REKLAMA

„Od 2018 roku organy ścigania poszukiwały 51-letniego mieszkańca gminy Stąporków. Ścigany był on za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece m.in. za uchylenie się od alimentacji. Prokuratura i sądy wystawiły za nim aż 4 listy gończe na łączną karę pozbawienia wolności przekraczającą 2 lata. Mężczyzna jednak cały czas skutecznie ukrywał się, głownie za granicą. Kryminalni z koneckiej jednostki wspólnie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach wczoraj na terenie Kielc w rejonie jednego z dworców zatrzymali bardzo zaskoczonego tym faktem 51-latka” – relacjonuje sierżant sztabowy Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Teraz zasłużoną karę pozbawienia wolności spędzi on w areszcie.

REKLAMA

2 thoughts on “Zatrzymali poszukiwanego czterema listami gończymi

  1. Koleś był na dworcu linii busa Stąporków – Kielce. Jakiś konfident go rozpoznał i zadzwonił na policje. Wielki sukces Koneckiej policji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *