REKLAMA

Zatrzymany bez prawa jazdy i na podwójnym gazie

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego koneckiej jednostki zatrzymali do kontroli opla, którym kierował 62-latek. Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał uprawnień, a w jego organizmie był blisko promil alkoholu. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe

„W sobotę wieczorem w miejscowości Gowarczów policjanci z koneckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Opel. W trakcie sprawdzania stanu trzeźwości okazało się, że 62-latek miał w swoim organizmie blisko promil alkoholu. Dodatkowo wyszło na jaw, że nie posiadał on uprawnień do kierowani pojazdem” – relacjonuje sierżant sztabowy Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Teraz nieodpowiedzialny mężczyzna stanie przed sądem. Za to przestępstwo może mu grozić kara do 2 lat pobawienia wolności, kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz wysoka grzywna.

REKLAMA
REKLAMA

4 thoughts on “Zatrzymany bez prawa jazdy i na podwójnym gazie

 1. konecczaninn pisze:

  Typowy wyborca pisu po odebraniu zasiłku i 500+

  • qwerty pisze:

   A może to typowy, postępowy inaczej wyborca PO, który myśli że wszystko mu wolno, a zamiast mózgu ma jedynie 8 gwiazdek. A wnioskując po tym co zrobił – jego stan inteligencji odpowiada Twojemu, więc obstawiam PO-wca.

 2. Oge pisze:

  Pieszy z telefonem przy uchu przed przejściem, nie przy ale dalej zwrócony w tył, obraca się, patrzy gdzieś tylko nie na jezdnię, ale wyhamowuję bo nie wiadomo co zamierza, wchodzi na przejście rozmawia przez telefon, na zwróconą uwagę się pieni na mnie

 3. zzz pisze:

  święte krowy ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *