REKLAMA

Zawodnicy z Miedzierzy ze świetnym wynikami w lekkoatletyce i badmintonie!

Igor Jachimowski to wszechstronnie uzdolniony młody sportowiec z Miedzierzy. Ostatnio zanotował świetne wyniki w badmintonie i lekkoatletyce.

REKLAMA

W  minionym tygodniu w Suchedniowie odbył się  turniej kończący rywalizację uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w badmintonie. Szkołę z Miedzierzy godnie reprezentowali: Julia Janiszewska, Wiktor Stachera, Dawid Stachera oraz Igor Jachimowski. Na zawody zakwalifikowało się 21 zawodników ze szkół: SP Ćmińsk, SP nr 3 Suchedniów, SP Ostojów, SP Miedzierza, SP Gowarczów, SP Mniów, SP Morawica, SP nr 27 Kielce, SP nr 1 Końskie, SP Piekoszów, SP Łączna, SP Gowarczów. Igor Jachimowski wykazał się ogromną walecznością i skutecznością w grze. Odważnie i szybko rozgrywał akcje. Najbardziej emocjonujące było spotkanie naszego reprezentanta z mistrzem Polski, któremu ostatecznie uległ, zdobywając brązowy medal. Dobry występ zanotował Wiktor Stachera, który wywalczył piąte miejsce. To był dobry sezon badmintonistów z Miedzierzy. Pilnie trenowali i teraz mogli wykazać się zdobytymi umiejętnościami.

REKLAMA

Ekipa z Miedzierzy w ostatnich dniach świetnie zaprezentowała się także w zawodach wojewódzkich w lekkoatletyce w Suchedniowie. Zdecydowanym zwycięstwem Igora Jachimowskiego zakończył się konkurs skoku wzwyż (148 cm), uczeń z naszego powiatu nie miał sobie równych w tej konkurencji. Jest to jego rekord życiowy i rekord województwa świętokrzyskiego. Wartościowy wynik zanotował również w rzucie piłeczką palantową (45 m) zdobywając czwarte miejsce. Swoim rewelacyjnym występem Fabian Kozłecki potwierdził, że ma duży talent. Uzyskał on dobry czas w biegu na 300 m (45,95 s.) tym samym ustanawiając swój rekord życiowy. Wynik ten zapewnił mu srebrny medal.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *