Zawodnik Wodnika Końskie z medalem w wojewódzkich zawodach

Jakiś czas temu w Kielcach odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w pływaniu, na których w kategorii open na dystansie 100 metrów stylem klasycznym trzecie miejsce zajął reprezentant UKS Wodnik Końskie Szymon Grot.

Szymon Grot stojący na najniższym stopniu podium

Szymon zajął także czwarte miejsce na dystansie 50 metrów stylem klasycznym i niewiele zabrakło, aby również w tej kategorii stanął na podium.

W Zimowych Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego z klubu UKS Wodnik Końskie brali także udział: Adam Skwara, Jan Kosmal, Filip Świercz, Mateusz Salagierski, Wojciech Grot, Kacper Ślusarczyk, Natalia Chudzińska, Natalia Milcarz, Adrianna Grzelka. Trenerami oraz opiekunami zawodników byli Paweł Wiśniewski i Stanisław Sobian.

Brązowemu medaliście gratulujemy, a całemu klubowi życzymy powodzenia na przyszłych zawodach!