REKLAMA

Zbierasz sam… płacisz mniej! Truskawki z Grabkowa

Właściciele plantacji truskawek w Grabkowie w gminie Końskie zapraszają wszystkich mieszkańców Końskich i okolic do skorzystania z sezonowej promocji. Teraz truskawki można tam dostać o wiele taniej niż na rynku. Warunek jest jeden – trzeba je sobie samemu zebrać. Akcji przyświeca hasło „Zbierasz sam… płacisz mniej!”. Kontakt telefoniczny z właścicielami: 783 834 188 / 697 671 342

REKLAMA

Teraz truskawki na plantacji w Grabkowie można nabyć za o wiele niższą cenę. 

Jeżeli więc cena truskawki w sklepach lub na targowiskach kształtować będzie się na poziomie na przykład 8 złotych to w Grabkowie będziemy mogli zakupić je o wiele taniej. Warunek jest jeden: odpowiednią ilość owoców trzeba sobie zebrać samemu. Możliwy jest zakup zarówno małych, jak i dużych ilości truskawek.

Co ważne: truskawki na plantacji w Grabkowie nie są opryskiwane żadną chemią. Właściciele posiadają odpowiednie certyfikaty to zaświadczające. Zbiory w tym roku z uwagi na pogodę zaczynają się później. Potrwają na pewno przez najbliższe kilka tygodni.

REKLAMA

Świeże, zdrowe i naturalne truskawki można nabywać pod adresem: Grabków 21 E w gminie Końskie. Hodowla mieści się przy głównej drodze na Żarnów / Piotrków Trybunalski. Jest ona dobrze oznakowana reklamami.

Kontakt telefoniczny z właścicielami: 783 834 188 / 697 671 342

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *