REKLAMA

Zbigniew Podsiebierski przejmuje Neptuna Końskie

Znany w regionie z pracy w ostatnim czasie w Partyzancie Radoszyce trener Zbigniew Podsiebierski od piątku obejmie kadrę Neptuna Końskie. Taką decyzję podjął zarząd klubu. 

REKLAMA

Od lewej: wiceprezes klubu Robert Janowski, trener Zbigniew Podsiebierski i prezes Zdzisław Kos. Foto: Neptun Końskie

Przypomnijmy, że od maja trenerem Neptuna był Jarosław Komisarski. Pod jego wodzą w obecnym sezonie klub zajmuje 13 miejsce w tabeli IV Ligi (mając do rozegrania jeden zaległy mecz). Od piątku miejsce Komisarskiego zajmie trener Zbigniew Podsiebierski. Powtórzy się więc historia doskonale znana. Do takiej samej zamiany doszło we wrześniu 2018 roku w Radoszycach. Wtedy to Podsiebierski usiadł za sterami Partyzanta Radoszyce, z którego odchodził trener Komisarski. Szkoleniowiec zajmował się Partyzantem do przerwy zimowej sezonu 2019/2020 (zastąpił go Jan Luzar, kiedy to radoszyczanie zajmowali ostatnie miejsce w tabeli IV Ligi).

Zbigniew Podsiebierski ma duże doświadczenie w łódzkich rozgrywkach. Prowadził między innymi Ceramikę Opoczno, czy Ceramikę Paradyż. Pracował także z Heko Czermno, czy wspomnianym Partyzantem Radoszyce. Trener Podsiebierski na ławce Neptuna zadebiutuje prawdopodobnie już w niedzielę o 13:00. Konecki zespół na wyjeździe ma wtedy zagrać ligowy mecz z OKS Opatów.

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Zbigniew Podsiebierski przejmuje Neptuna Końskie

  1. […] Podsiebierski, który objął stanowisko trenera po Jarosławie Komisarskim. Informowaliśmy o tym TUTAJ. Mamy nadzieję, że praca nowego szkoleniowca przyniesie widoczne efekty w grze koneckich […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *