REKLAMA

Zbiórka Fałkowa dla Pohrebyszcza cały czas aktywna

Do końca roku potrwa w Fałkowie publiczna zbiórka pieniędzy pod hasłem „POMAGAMY MIESZKAŃCOM MIASTA POHREBYSZCZE W UKRAINIE”. Zbierane są datki do puszek oraz żywność.

REKLAMA

REKLAMA

Do tej pory trzy razy zbierano pieniądze w Fałkowie dla zaprzyjaźnionego z gminą miasta Pohrebyszcze w Ukrainie. Ochotnicza Straż Pożarna stojąc z puszkami 11 lipca podczas Dni Gminy Fałków, a także po mszach świętych w kościele parafialnym w Fałkowie w dniach 21 sierpnia i 4 września, zebrała w sumie 7561,30 zł. Z samej ostatniej zbiorki pochodzi 2812,30 zł.

Cały czas można wrzucać datki do puszki stojącej w kasie Urzędu Gminy Fałków. Taka możliwość będzie również w tamtejszych szkołach. Włączać się w pomoc można również przynosząc do Urzędu Gminy w Fałkowie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Czermnie lub Publicznej Szkoły Podstawowej w Fałkowie, w godzinach ich pracy, dary i żywność z długim terminem przydatności do spożycia. Zbiórka zarejestrowana jest na portalu www.zbiorki.gov.pl pod nr 2022/3158/KS.

REKLAMA

One thought on “Zbiórka Fałkowa dla Pohrebyszcza cały czas aktywna

  1. […] akcji zbierania darów wzięły dzieci i młodzież ze szkół podstawowych (ostatnio pisaliśmy o zbiórce pieniężnej), druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Czermna i Fałkowa, pracownicy tamtejszego Gminnego […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *