REKLAMA

Zbliża się Konecki Motopiknik! Organizatorzy przyjmują zgłoszenia aut [wideo]

Przed rokiem podczas I edycji Koneckiego Motopikniku do Sielpi przybyły setki tuningowanych, zabytkowych, czy po prostu ciekawych aut i motocykli. Przybyły też tysiące fanów motoryzacji. To była prawdopodobnie najciekawsza impreza ubiegłego roku i nic dziwnego, że jej organizatorzy chcą kontynuować swoje dzieło. Przed nami II Konecki Motopiknik – ponownie na terenie Muzeum Zagłębia Staropolskiego w Sielpi, ale tym razem pod honorowym patronatem burmistrza miasta i gminy Końskie. 

REKLAMA

Już teraz funkcjonuje specjalny formularz zgłaszania aut – szczegóły TUTAJ. Link – bezpośredni do formularza rejestracji – TUTAJ.
Podczas pikniku prowadzona będzie zbiórka charytatywna na rzecz chorego siedmiomiesięcznego Maciusia, podopiecznego fundacji „Szlachetny Gest”, a całą imprezę poprowadzi komik Zbychu Grabowski. Organizatorzy intensywnie poszukują też sponsorów wydarzenia i osób, które chciałyby się podczas niego zareklamować. W tej sprawie należy się kontaktować mailowo: [email protected] lub telefonicznie z Kamilem Szlęzakiem – 609 191 714.

I właśnie z Kamilem Szlęzakiem porozmawialiśmy o II edycji Koneckiego Motopikniku.
tkn24.pl: Zbliża się druga edycja Motopikniku, na jakim etapie przygotowań już jesteście?
Kamil Szlęzak: 
Zeszłoroczna edycja bardzo nam się udała – byliśmy bardzo zaskoczeni, że taki był odzew od właścicieli ciekawych aut, czy motocykli, odzew od sponsorów, ale i frekwencja publiczności. Nie ukrywajmy, że impreza jest pokazowa i robimy ją dla Was…

REKLAMA

Cała rozmowa w materiale wideo. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *