REKLAMA

Zbliżają się Dni Końskich 2019! Znamy godzinowy program!

Już 17 sierpnia rozpoczną się dwudniowe Dni Końskich organizowane przez Miejsko-Gminny Dom Kultury. Podczas wydarzenia pojawią się takie gwiazdy jak Dawid Kwiatkowski, Brathanki czy Marcin Daniec! Prezentujemy pełen program wydarzenia. 

REKLAMA

Źródło: Wikipedia

Pierwszy dzień zacznie się o godzinie 16:00 i będzie obfitował w folklorystyczne programy zapewnione przez artystów z miast partnerskich Końskich, które znajdują się na Słowacji i Węgrzech. Wystąpią też wokaliści Studia Piosenki MGDK pod opieką Macieja Lisowskiego. Pojawi się też nasz lokalny zespół Hash Cookie. A gwiazdą wieczoru będzie Dawid Kwiatkowski, którego koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

W niedzielę początek będzie o tej samej godzinie, a po powitaniu na scenie zawita Studio Piosenki MGDK pod opieką Romana Cieślaka. Następnie wystąpi Dominika Wróbel. Potem będzie miało miejsce uroczyste wręczenie Koneckich Gloriett. O godzinie 19:00 przybyłych rozbawiać będzie Marcin Daniec w swoim kabaretowym występie. Całość zamknie koncert zespołu Brathanki, który odbędzie się o godzinie 20:00.

REKLAMA

Zapowiada się wydarzenie pełne gwiazd i dobrej zabawy. Już teraz zapraszamy Państwa na Dni Końskich 2019, które odbędą się 17 i 18 sierpnia, a których jesteśmy patronem medialnym.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *