REKLAMA

Zderzenie ciężarówki z busem na krzyżówkach rudzkich

Tuż przed godziną 9 na krzyżówkach rudzkich doszło do kolizji z udziałem busa i pojazdu ciężarowego. Na szczęście podczas zdarzenia nikt nie doznał obrażeń. Na miejscu trwają utrudnienia drogowe – ruch prowadzony jest wahadłowo.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe

Według informacji przekazanych przez Regionalny System Ostrzegania zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu dróg krajowych 42 i 74 (są to tak zwane krzyżówki rudzkie) w okolicach miejscowości Ruda Maleniecka. Doszło tam do kolizji z udziałem busa oraz ciężarówki –„Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem typu bus marki mercedes obywatel Ukrainy jadąc w kierunku Łodzi zderzył się z jadącym od Końskich w kierunku Rudy Malenieckiej pojazdem renaultem. Na miejscu trwają czynności”  – informuje podkomisarz Sylwia Sobczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Wstępne przekazy mówią o braku osób rannych. Na miejscu trwają czynności służb i utrudnienia drogowe. W tej chwili ruch prowadzony jest tam wahadłowo, a taki stan rzeczy może potrwać do około godziny 10:30.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *