REKLAMA

Zderzenie pod Kauflandem. Pokrzywdzony (!) jechał pijany!

Do kolejnego podobnego zdarzenia doszło w Końskich na skrzyżowaniu ulic w pobliżu marketu Kaufland. Zderzyły się tam dwa pojazdy i co niespotykane pokrzywdzony kierowca był pod wpływem alkoholu. W takim przypadku konsekwencji nie uniknie ani sprawca, ani pokrzywdzony. 

REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Mostowej i Wojska Polskiego przy Kauflandzie –„Armii Krajowej jechał osobowy Opel Vectra, którym kierował 39-latek z gminy Końskie. Ulicą Mostową w kierunku Wojska Polskiego jechało Mitsubishi, którym kierował 59-latek z powiatu opoczyńskiego. Mitsubishi, którym kierował 59-latek wymusiło pierwszeństwo na Oplu.  Jak okazało się po badaniach – pokrzywdzony kierowca z Opla był pod wpływem alkoholu – miał 0,8 promila alkoholu we krwi. Sprawca zdarzenia, czyli kierowca Mitsubishi był trzeźwy.”  – mówi Piotr Przygodzki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

W zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń. Przybyła na miejsce karetka nie musiała zabierać kierowców do szpitala. Pokrzywdzonemu w tym zdarzeniu policjanci zatrzymali prawo jazdy w związku z jazdą pod wpływem alkoholu. Jego dalszym losem zajmie się sąd.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Zderzenie pod Kauflandem. Pokrzywdzony (!) jechał pijany!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *