REKLAMA

Zderzenie Skody i Volkswagena w Stąporkowie [zdjęcia]

Wczoraj przed godziną 17.00 doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych w Stąporkowie na ulicy Piłsudskiego. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. 

REKLAMA

„W tym zdarzeniu drogowym uczestniczyły dwa samochody. Od Końskich na Skarżysko swoją Skodą jechał 54-latek. Podróżując przez ulicę Piłsudskiego w Stąporkowie nie zachował on należytej ostrożności podczas manewru skrętu w lewo, tym samym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwnego kierunku Volkswagenowi, którym kierował 43-latek i w tym momencie doszło do zderzenia obu pojazdów.” – relacjonuje sierżant Piotr Przygodzki, oficer prasowy KPP Końskie.

REKLAMA

Chociaż samochody po zderzeniu wyglądały na mocno zniszczone to na szczęście nikt w tej kolizji nie doznał obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Dwa samochody uczestniczyły w tym zdarzeniu drogowym. Od Końskich na Skarżysko Skoda – kierowca mężczyzna 54-letni. Nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu w lewo i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwnego kierunku Volkswagenowi, którym kierował 43-latek. Doszło do zderzenia między tymi pojazdami.

Zdjęcia (OSP Czarna):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *