REKLAMA

Zdrowie i piękna sylwetka za małe pieniądze? Skorzystaj z kodów rabatowych

Niestety, mieliśmy okazję przekonać się, jak ważne jest zdrowie i troska o zachowanie dobrej formy fizycznej. Nie zapominajmy, że wysportowany organizm zdecydowanie łatwiej upora się z wszelkiego typu wirusami i dbajmy o siebie, korzystając z aktywności na świeżym powietrzu. Wakacje to najlepszy czas, aby zacząć regularnie spacerować, biegać czy trenować na domowej siłowni.

REKLAMA

Podstawa to dobre buty
Uprawianie wysiłku fizycznego wymaga odpowiedniego stroju. Niestety, niewłaściwie  dobrany może być przyczyną wielu kontuzji. Szczególnie istotne są wygodne i odpowiednie buty. Ważny jest nie tylko rozmiar, ale też kilka innych parametrów, związanych nie tylko z układem twojej stopy, ale też powierzchnią, na której planujesz je użytkować. W tym przypadku warto wybrać renomowaną markę i zaufać doświadczeniu jej technologów. Najlepszym wyborem będzie kupon rabatowy New Balance i zakup obuwia tej firmy.

Bieg czy spacer? To zależy

REKLAMA

Spokojny spacer wpływa na poprawę pracy serca i kondycji, z tym że wskazany jest raczej dla osób starszych. Dla osób młodszych, w pełni formy to zbyt małe obciążenie, które nie wpłynie na schudnięcie, czy znaczącą poprawę formy. Wystarczy go jednak nieco utrudnić, wybierając skomplikowany teren i stopniowo zwiększając tempo spaceru. Doskonałym rozwiązaniem może być marsz z kijami trekkingowymi, które tanio kupisz, korzystając z hop sport kod rabatowy.  Chód z wykorzystaniem kijków jest 40% efektywniejszy od zwykłego spaceru. W tym przypadku także dobre buty są bardzo istotne. New Balance produkuje obuwie ze stabilizacją i kontrolą pronacji, pozwalające na utrzymanie stopy we właściwym ułożeniu.

Domowa siłownia

Garaż, zadaszona wiata, piwnica i drobny sprzęt wystarczą, aby zorganizować domową siłownię. To spora oszczędność czasu, który tracimy na dojazdy i możliwość dopasowania sprzętu do indywidualnych potrzeb. Atrakcyjne rabaty, które uzyskasz, korzystając z hop sport kod rabatowy, sprawią, że zakup zwróci się w ciągu kilku tygodni. Nie musisz opłacać karnetu, prawda?

Rozrywka dla młodszych i nieco starszych

W każdym z nas drzemie małe dziecko, które warto czasami obudzić. Musisz tylko podjąć decyzję: cymbergaj dla miłośników hokeja, bilard dla dżentelmena, czy po prostu Liga Mistrzów we własnym domu ze stołem z piłkarzykami. Emocje potrafią być silne, rozrywka dla młodszych i starszych gwarantowana, a deszcz to tylko zachęta do jeszcze lepszej zabawy.  Zresztą, czy musisz wybierać? Jeśli tylko masz wystarczającą ilość miejsca, skorzystaj z hop sport kod rabatowy i w ogóle się nie ograniczaj.

Odrobina relaksu we własnym ogrodzie

Idealne zwieńczenie pełnego wysiłku, letniego dnia? Relaks przy domowym basenie. Chyba nikt nie wymyślił nic przyjemniejszego i rozluźniającego napięcia mięśniowe niż odprężający masaż w domowym jacuzzi. Pamiętaj tylko o kaprysach pogody i zainwestuj w podgrzewacz wody, a sezon ulegnie znaczącemu przedłużeniu. Zadbaj o dodatkowe akcesoria: zagłówki, podstawki do napojów, a nawet panele sterowania, a okaże się, że nie masz ochoty opuszczać swojego domowego spa przez całe wakacje.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *