REKLAMA

Zebrali pieniądze dla najzdolniejszych uczniów [zdjęcia]

W sobotę odbył się II Bal Charytatywny Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie. Podczas wydarzenia zbierano pieniądze na stypendia dla najzdolniejszych uczniów. 

REKLAMA


Na bal zorganizowany w Sali Bankietowej „WAKO” w Czarnieckiej Górze przybyli m.in. poseł Mariusz Gosek, burmistrz Stąporkowa Dorota Łukomska, Zofia Studniarz-Komorowska, wieloletni dyrektor szkoły, radny Powiatu Koneckiego Grzegorz Jóźwik, rodzice uczniów na czele z przewodniczącą Rady Rodziców Dorota Pawińską oraz nauczyciele, absolwenci, przyjaciele szkoły i przedsiębiorcy z gminy Stąporków.

Wszystkich zgromadzonych gości na II Balu Charytatywnym serdecznie powitała dyrektor szkoły Hanna Rzepka, dziękując za przybycie i przyłączenie się do szczytnego celu, jakim była zbiórka pieniędzy na stypendia dla najzdolniejszych uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie. Fundusze zebrano poprzez sprzedaż cegiełek w wysokości 50 zł od pary. Podczas spotkania złożono gratulacje Mariuszowi Goskowi z okazji objęcia mandatu poselskiego.

REKLAMA

Następnie głos zabrali: Mariusz Gosek, Dorota Łukomska, Zofia Studniarz–Komorowska i Grzegorz Jóźwik. Część oficjalna balu została zwieńczona krótkim występem uczniów. Utwory: „Niech żyje Bal” i „Przetańczyć z Tobą chcę całą noc” wykonała Natalia Żak, na pianinie akompaniował jej Mateusz Grabowski.

„To był wspaniały bal, podczas którego panowała ciepła, miła i rodzinna atmosfera. Wszyscy bawili się znakomicie. O oprawę muzyczną sobotniej nocy zadbał Marek Werens – znany i lubiany muzyk oraz przyjaciel szkoły. Zadowoleni Goście zapowiadali swój udział w kolejnym Balu Charytatywnym w przyszłym roku” – mówi dyrektor Hanna Rzepka.

Przygotowaniem balu zajęli się: dyrektor Hanna Rzepka, Komitet Organizacyjny w składzie: Anna Misiowiec, Dorota Kosierkiewicz i Bożena Młodawska oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Za przygotowanie zaproszeń i plakatów odpowiedzialna była Monika Grabusińska.

Zdjęcia (archiwum organizatora):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *