REKLAMA

Zebrały pieniądze i nagrały wzruszający filmik dla Magdy [wideo, zdjęcia]

Natalia i Zuzanna Staciwa, uczennice II Liceum Ogólnokształcącego w Końskich, wspólnie z nauczycielami zorganizowały akcję „Budzimy dobro” dla Magdy Jaworskiej, która niedawno wybudziła się ze śpiączki.

REKLAMA

Dziewczyny nie znały wcześniej Magdy, nie chodziła nawet do ich szkoły, ale z potrzeby serca postanowiły wesprzeć koleżankę. W ich akcję włączyli się nie tylko uczniowie i nauczyciele z II LO, ale też rodzice i osoby spoza placówki. Dzięki tak wielkiemu zaangażowaniu udało się zebrać ponad 1660 złotych. To jednak nie wszystko. Natalia i Zuzanna postanowiły zrobić Magdzie jeszcze jedną miłą niespodziankę – nagrały dla niej wzruszający filmik z pozdrowieniami i najlepszymi życzeniami od wielu życzliwych jej osób.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Natalią i Zuzanną oraz panią Ewą Szwed, która koordynowała przebieg akcji. Zachęcamy również do zapoznania się z materiałem wideo, które przygotowały dziewczyny dla Magdy.

REKLAMA

Więcej o akcji „Budzimy dobro”: https://www.facebook.com/events/1679529052306506/

Filmik urodzinowy dla Magdy:

Magda Jaworska, pochodząca z Końskich, w listopadzie 2014 roku wracała do domu ze szkoły (uczęszczała do placówki w Rogowie), kiedy na chodnik wjechał rozpędzony samochód. Doszło do tragicznego wypadku. Dziewczynka przez półtora roku, będąc w śpiączce, przebywała w Klinice Budzik w Warszawie. 15 marca stało się to, w co wszyscy głęboko wierzyli – Magda się wybudziła.

Zdjęcia (archiwum II LO Końskie):

Budzimy dobro, akcja w II LO (9)

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *