REKLAMA

Zenek Martyniuk z zespołem i grupa Loka wystąpią na Dniach Fałkowa 2024!

W sobotę 20 lipca, w Fałkowie odbędzie się Festyn Rodzinny na Dni Fałkowa. Podczas wydarzenia wystąpią zespoły Loka i Akcent z Zenkiem Martyniukiem!

REKLAMA

REKLAMA

Wiemy już, że Dni Fałkowa odbędą się w sobotę 20 lipca. Wtedy to, poza mnóstwem innych atrakcji, zaplanowano koncerty znanych zespołów.

Loka to grupa znana najbardziej z utworu „Prawdziwe Powietrze”. Grupa zadebiutowała w 2012 roku. Wokalista Grzegorz Porowski śpiewał też w zespole Rotary i to on napisał piosenkę „Na jednej z dzikich plaż”, co oznacza, że istnieje prawdopodobieństwo, że usłyszymy ją podczas wydarzenia.

W skład zespołu wchodzą: Grzegorz Porowski – Wokal; Kamil Mikuła- Instrumenty Klawiszowe, Gitara, Chórki; Michał Bagiński – Gitara, chórki; Karol Karaśkiewicz – Perkusja; Szymon Orłowski – Gitara Basowa.

Zenka Martyniuka i zespołu Akcent nie trzeba przedstawiać. Gwiazdy disco-polo znane są w całej Polsce. Grupa powstała w 1989 roku. Artyści otrzymali łącznie kilkadziesiąt nagród muzycznych za swoją działalność na scenie. Obecnie w skład zespołu wchodzą Zenon Martyniuk i Ryszard Warot.

Festyn rozpocznie się w sobotę 20 lipca o godzinie 15:00 w parku w Fałkowie.

REKLAMA

2 thoughts on “Zenek Martyniuk z zespołem i grupa Loka wystąpią na Dniach Fałkowa 2024!

  1. lutek pisze:

    „piękne „plany. wyjący bez nosa……………………..

  2. Pik pisze:

    To może ty zaśpiewasz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *