REKLAMA

Zespół Przedszkolny nr 1 w Końskich: świetna atmosfera i moc wrażeń!

Przedszkole nr 1, mieszczące się przy ulicy Krakowskiej 46 oraz Przedszkole nr 5 przy ulicy ks. Józefa Granata 6 to placówki wchodzące w skład Zespołu Przedszkolnego nr 1 w Końskich. Obecnie w ZP 1 trwa rekrutacja dla dzieci od 2,5 do 6 roku życia. Przedszkola oferują szereg ciekawych zajęć dydaktycznych, zapewniają miłą i przyjazną atmosferę oraz szczycą się wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

REKLAMA

Zespół Przedszkolny czynny jest w godzinach od 6:30 do 16:30. Obie placówki posiadają doświadczoną kadrę pedagogiczną, która zapewnia profesjonalną opiekę nad dziećmi oraz dba o ich rozwój. W trakcie zajęć realizowana jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego, w warunkach dostosowanych do wszelakich potrzeb i możliwości psychofizycznych dzieci. Oprócz standardowych zajęć dydaktycznych, maluchy mają możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju zabawach na świeżym powietrzu w bezpiecznych, dobrze wyposażonych ogrodach i na placach zabaw.
W przedszkolu organizowane są różnego rodzaju ciekawe wydarzenia, takie jak wycieczki klasowe, na przykład do Planetarium lub prozdrowotne wypady do Groty Solnej. Maluchy mają szansę rozwijać swoje zdolności artystyczne i manualne oraz wzbogacać wyobraźnię, uczestnicząc w zajęciach teatralnych, muzycznych i plastycznych, pod opieką profesjonalnej kadry pedagogicznej. Dzieci poznają świat, poprzez zabawę i wspólne doświadczenia.
Smaczne, domowe posiłki przygotowywane są w przedszkolnej kuchni, a potrawy serwowane dzieciom, zapewniają im energię do nauki i zabawy przez cały dzień. Ponadto dzieci uczą się również samodzielnie przygotowywać pyszne i zdrowe dania czy podwieczorki.
Pięć godzin pobytu dziecka w przedszkolu jest bezpłatne, natomiast każda dodatkowa godzina to koszt w wysokości 1 zł. Dzieci w wieku 6 lat mają zagwarantowany bezpłatny pobyt w placówce, a rodzice ponoszą opłaty jedynie za wyżywienie. Odpłatność pobierana jest pod koniec każdego miesiąca, za ilość faktycznych godzin obecności dziecka w przedszkolu.
Szczegółowe informacje odnośnie rekrutacji oraz wniosek o przyjęcie dziecka znajdują się na stronie internetowej placówki – TUTAJ.
Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego lub mailowego:
Zespół Przedszkolny nr 1 w Końskich:
Przedszkole nr 1 w Końskich
Ul. ks. Józefa Granata 6
telefon kontaktowy: 413 723 457
Przedszkole nr 5 w Końskich
Ul. Krakowska 46
telefon kontaktowy: 413 723 148
Zdjęcia [źródło: archiwum przedszkola]:

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *