REKLAMA

Zima zaatakowała Konecczyznę. Przesyłajcie nam swoje zdjęcia

Bestia ze wschodu okazała się mniej groźna niż zapowiadano, ale w końcu do Polski, w tym do powiatu koneckiego dotarła prawdziwa zima. Minionej nocy spadło wiele centymetrów śniegu, który z uwagi na niskie temperatury utrzymuje się na ziemi. Miejscowo opady ciągle trwają. Natomiast kierowcy jak co roku w takiej sytuacji zaczynają narzekać na nieodśnieżone drogi. Zachęcamy Was do przesyłania nam swoich zimowych zdjęć w celu utworzenia galerii, a także zdjęć nieodśnieżonych jezdni ze wskazaniem na lokalizację. Możecie to robić na naszym fanpage w  – TUTAJ.  

REKLAMA

Tym razem śnieg spadł zgodnie z zapowiedziami we wtorek wieczorem i w nocy, a będzie padał również w dzień, będą to przeważnie opady konwekcyjne, przeważnie słabe i umiarkowane, miejscami intensywniejsze. Towarzyszyć im mogą również silniejsze porywy wiatru do 50-60 km/h (prognoza za Storm Chasers Świętokrzyskie).

REKLAMA

Jednocześnie docierają do nas już pierwsze narzekania kierowców na nieodśnieżone drogi, na których pod pokrywą śniegu znajduje się lód i jest naprawdę ślisko. Taka sytuacja rano miała miejsce choćby na DW 728 w okolicach Sielpi. Zachęcamy Was do przesyłania nam swoich zimowych zdjęć w celu utworzenia galerii, a także zdjęć nieodśnieżonych jezdni ze wskazaniem na lokalizację. Możecie to robić na naszym fanpage w komentarzu do tego artykułu – TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *