REKLAMA

Zmarł wybitny trener Marian Panek

Po długiej walce z chorobą zmarł wybitny trener piłki ręcznej Marian Panek. Szkoleniowiec odszedł od nas w dzień Bożego Narodzenia mając 72 lata. 

REKLAMA
Marian Panek podczas jubileuszu swojego 40. lecia pracy trenerskiej.

Marian Panek podczas jubileuszu swojego 40. lecia pracy trenerskiej.

Panek przez wiele lat związany był z MKS-em i KSSPR-em Końskie. Pracował również w Kiperze Piotrkowianinie Piotrków Trybunalski. Szkoleniowiec urodził się w Końskich w lipcu 1943 roku, ukończył Technikum Elektryczne w Warszawie, a następnie AWF i kursy trenerskie.

Znany był przede wszystkim z doskonałej ręki do trenowania młodzieży. Drużyny pod jego wodzą wielokrotnie sięgały po najwyższe laury w skali regionu, czy nawet całego kraju. W 2011 roku obchodził on swój jubileusz 40. lecia pracy trenerskiej.

REKLAMA

Msza Święta w intencji zmarłego Mariana Panka odbędzie się w dniu 29.12.15 r. (wtorek) o godzinie 13.00 w kościele Św. Anny w Końskich, po czym nastąpi odprowadzenie zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

Zarząd KSSPR w Konskich składa rodzinie pogrążonej w smutku i żalu wyrazy głębokiego współczucia z powodu odejścia tak drogiego nam wszystkim Pana Mariana.
Pokój Jego Duszy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *