REKLAMA

Zmarł Zbigniew Struzik. Samorządowiec i wieloletni urzędnik

W Wielki Czwartek 1 kwietnia po bardzo długiej walce z COVID-19 w Szpitalu im. św. Łukasza w Końskich zmarł Zbigniew Struzik. To wieloletni naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym. Wcześniej radny Rady Miasta i Gminy w Końskich. 

REKLAMA

Zbigniew Struzik urodził się w styczniu 1959 roku, miał więc skończone 62 lata. Był absolwentem koneckiego Technikum im. Stanisława Staszica, od zawsze był mocno związany z Konecczyzną. Do ubiegłego roku pełnił funkcję naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym. Po objęciu władzy przez nową ekipę pracował jako szeregowy urzędnik. Wcześniej Zbigniew Struzik był także aktywnym radnym Miasta i Gminy Końskie.

REKLAMA

Zbigniew Struzik od wielu tygodni walczył z koronawirusem. Na COVID-19 w późniejszej fazie był leczony w Szpitalu im. św. Łukasza w Końskich. Mimo zastosowania nowoczesnych metod, w tym także terapii płucosercem starania te nie przyniosły efektu. Jak mówią jego znajomi – był okazem zdrowia, nie miał chorób współistniejących. Zawsze dbał o formę i zdrowe odżywianie.

Jeszcze nie wiadomo kiedy odbędzie się pogrzeb Zbigniewa Struzika. Prawdopodobnie będzie on miał miejsce po świętach wielkanocnych.

REKLAMA

7 thoughts on “Zmarł Zbigniew Struzik. Samorządowiec i wieloletni urzędnik

  1. Stres jaki zafundowali mu w pracy na pewno odbił mu się na zdrowiu. Ech..Wspaniały człowiek. Niech spoczywa w pokoju.

  2. Odpoczywaj w spokoju zazawsze bedziesz w moim sercu .Kolega I przyjaciel z czasow szkoly sredniej Sydney Australia

  3. Bo to już tak jest że porządni i przyzwoici ludzie odchodzą,a ludzie którzy robią dużo zła mają się dobrze.

  4. Wspanialy, zyczliwy czlowiek. Pomagal ludziom. MAM NADZIEJE ZE Ci, …………….. nie przyjda na Twoja ostatnia droge. Zegnaj Przyjacielu.

  5. Wiedz , że na zawsze pozostaniesz w pamięci tych, którym pozwoliłeś się poznać. Ja zawsze pamiętałam i będę pamięć. Do zobaczenia w NIEBIE-PRZYJACIELU.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *