REKLAMA

Zmiana na stanowisku dyrektora przychodni w Stąporkowie

Od czwartku znany chirurg naczyniowy Janusz Stępień pełni obowiązki dyrektora przychodni w Stąporkowie. Konkurs ma wyłonić stałego zarządcę tej placówki, który zastąpi dotychczasowego dyrektora Jakuba Karpetę. 

REKLAMA

Dotychczas funkcję dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej pełnił lekarz dentysta Jakub Karpeta i miało to miejsce do 11 grudnia 2019 roku włącznie. Z kolei od 12 grudnia obowiązki dyrektora pełni Janusz Stępień – chirurg naczyniowy, angiolog -„Od wielu miesięcy trwają prace mające na celu usprawnienie systemu opieki zdrowotnej w naszej gminie. Zmiana na tym stanowisku była podyktowana potrzebą reorganizacji zarządzania SP ZOZ w Stąporkowie. Rada Miejska podjęła już decyzję o ogłoszeniu konkursu na nowego dyrektora, co zostanie niezwłocznie uczynione”  – mówi nam Łukasz Kłys, sekretarz w Urzędzie Miasta i Gminy Stąporków.

REKLAMA

Ogłoszenie o naborze na to stanowisko będzie dostępne na BIP gminy Stąporków prawdopodobnie jeszcze dziś lub w poniedziałek. Pełniący obowiązki dyrektora Janusz Stępień to lekarz dobrze znany koneckim pacjentom. Był wieloletnim ordynatorem oddziału chirurgi naczyniowej w Szpitalu im. Św. Łukasza w Końskich.

REKLAMA

One thought on “Zmiana na stanowisku dyrektora przychodni w Stąporkowie

  1. A moze zaczac od przyjecia normalnych lekarzy którzy wszystko mogą wypisać. Po co lekarz ktory wypisuje leki bez zniżek. Jak zwykle syf.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *