REKLAMA

Zmiana na stanowisku szefa koneckiej policji [zdjęcia]

W środę Komendant Powiatowy Policji w Końskich insp. dr Waldemar Cisowski odszedł ze służby po 27 latach. Od dziś jego obowiązki pełnił będzie mł. insp. Rafał Zieliński.

REKLAMA


O godzinie 12.00 w sali konferencyjnej koneckiej jednostki policji zebrali się przedstawiciele władz samorządowych, policjanci i pracownicy służby cywilnej. W obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach nadinsp. Pawła Dzierżaka, stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Końskich uroczyście zdał insp. dr Waldemar Cisowski. Obowiązki szefa koneckich policjantów pełnił będzie mł. insp. Rafał Zieliński, który uprzednio pełnił funkcję Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie.

„Inspektor dr Waldemar Cisowski odszedł na emeryturę po 27-latach pracy. Zarządzenie konecką jednostką rozpoczął w 2010 roku, jako I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Końskich. Przed objęciem tego stanowiska pełnił służbę jako I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach. Następnie w 2012 r. został mianowany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Końskich. Z jednostką w Końskich insp. dr Waldemar Cisowski związany był przeszło 10 lat. Przez ten czas dał się poznać jako doświadczony przełożony, dla którego zawsze na pierwszym miejscu był obywatel. W swojej wieloletniej karierze zawodowej otrzymał szereg medali i odznaczeń. Do najważniejszych można zaliczyć złote i brązowe odznaczenie dla zasłużonego policjanta, czy też srebrny medal za długoletnią służbę. Funkcjonariusze i pracownicy cywilni, którymi Komendant kierował przez ten czas, dziękują za współpracę i życzą dalszych sukcesów i realizacji zamierzonych sobie celów” – mówi st. sierż. Marta Przygodzka.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *