REKLAMA

Zmiana na stanowisku trenera Partyzanta Radoszyce

Nowym trenerem Partyzanta Radoszyce został doświadczony w województwie świętokrzyskim szkoleniowiec Jacek Pawlik. Zastąpił on na tym stanowisku Jana Luzara, który jednak także zostaje w klubie. 

REKLAMA

Od lewej: Jan Luzar, Jacek Pawlik. Foto: własne / hetmanwloszczowa.pl

Jan Luzar prowadził Partyzanta od Marca 2020 roku. Klub po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 zajmuje ostatnie miejsce w IV Lidze. Jak się dowiadujemy trener Luzar pozostaje w Radoszycach i zajmie się szkoleniem grup młodzieżowych – „Teraz będę pełnił funkcję jako trener juniorów starszych i drużyn młodzieżowych. Otrzymałem taką propozycję i ją przyjąłem, z klubem się nie rozstaję” – mówi nam Jan Luzar.

Klub przekazał nam informację, że nowym szkoleniowcem zespołu został doświadczony Jacek Pawlik. To były piłkarz między innymi klubów z Kielc: Błękitnych, Korony i Orląt. Pawlik jako trener pracował z takimi zespołami jak: Piaskowianka Piaski, Hetman Włoszczowa, Lubrzanka Kajetanów, czy Moravia Morawica.

REKLAMA

Debiut w ramach IV Ligi w barwach Partyzanta nowy trener zaliczy 14 marca. Jego zespół zmierzy się u siebie z klubem Granat Skarżysko-Kamienna.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *