REKLAMA

Zmiany terminów wydarzeń PTTK Końskie. Ciągle trwa konkurs na pocztówkę

W związku z epidemią podjęto decyzję o przesunięciu terminów majowych wydarzeń organizowanych przez Oddział PTTK w Końskich. Ciągle trwa jednak ogłoszony w marcu konkurs pt. „Wyślij kartkę do PTTK Końskie” z okazji 85-lecia koneckiego oddziału. Pierwotnym założeniem  konkursu było wysyłanie pocztówek z wydarzeń oraz ciekawych, turystycznych miejsc, jednak w związku z epidemią widokówki mogą pochodzić także z miejsca zamieszkania. 

REKLAMA

Wiemy, że w maju nie odbędą się 30. Jubileuszowe Biegi Uliczne z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, 24. Rajd Pieszy „Nocna Majówka” oraz 15. Jubileuszowy Cross Maraton „Przez Piekło do Nieba”. Organizatorzy jednocześnie informują, iż podjęte są działania mające na celu ich przeprowadzenie w późniejszych terminach i być może w nieco zmienionych formach, dostosowanych do obecnej sytuacji oraz  możliwości organizacyjnych.

REKLAMA

Ciągle trwa jednak konkurs „Wyślij kartkę do PTTK Końskie”, której celem jest utworzenie kroniki pocztówek z okazji 85-lecia koneckiego oddziału PTTK -„Wracając do tradycyjnego słowa pisanego zachęcamy Was do przesłania do nas pozdrowień w formie kartek pocztowych i widokówek, nie tylko, jak pierwotnie zamierzaliśmy – z podróży czy wydarzenia, ale i Waszego miejsca zamieszkania!” – czytamy na stronie internetowej PTTK Końskie.

Pocztówki można wysyłać do końca 2020 roku. Przy wyborze laureatów konkursu pod uwagę brane m. in. walory estetyczne i oryginalność szaty graficznej wysłanej kartki, treść korespondencji czy związki tematyczne poszczególnych elementów kartki. Pełen regulamin znajdziecie TUTAJ. Dla laureatów ufundowane są nagrody rzeczowe oraz turystyczne publikacje. Zapraszamy do udziału w konkursie!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *