REKLAMA

Znajdź zimę, zrób zdjęcie i wygraj nagrody

Miejsko–Gminny Dom Kultury w Końskich w ramach ferii zimowych online organizuje konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży zatytułowany „Detektywi na start! Szukamy zimy”. 

REKLAMA

Fot. MGDK Końskie.

-„Jeszcze kilka lat temu nikt nie przypuszczał, że zimowe ferie mogą obyć się bez lodowiska, slalomów na nartach, jazdy na sankach czy zabawy podczas kuligu. Cóż, klimat się zmienia, a wraz z nim i pory roku… ale my nie chcemy poddać się globalnemu ociepleniu i zachęcamy do poszukiwania choćby niewielkich śladów zimy. Zachęcamy do spostrzegawczości i pomysłowości. Na waszych zdjęciach mogą być zarówno zamarznięte kropelki wody na sosnowych gałęziach, tafle lodu na stawie, jak i niezwykłe ozdoby świąteczne, które jeszcze w wielu miejscach można spotkać” – mówi wicedyrektor MGDK Końskie Marzena Kądziela.

Konkurs fotograficzny „Detektywi na start! Szukamy zimy” adresowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej. Ważne, by zdjęcia zrobić podczas ferii i dosłać je mailem na adres [email protected] do 17 stycznia. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać trzy fotografie, na których znajdą się elementy zimowe.

REKLAMA

Nagrody rzeczowe jury pod przewodnictwem wicedyrektor Marzeny Kądzieli przyzna zwycięzcom w dwóch kategoriach: dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież ze szkół średnich.

Konkurs fotograficzny adresowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej nie tylko z ziemi koneckiej. Nadesłane fotografie muszą być wykonane w formacie .jpg, a każdy z uczestników może przysłać maksimum trzy zdjęcia.

W mailu muszą być zamieszczone: imię i nazwisko autora prac, jego wiek, typ szkoły, w której autor się uczy, i adres zamieszkania. Jury oceniać będzie pomysłowość, spostrzegawczość i samodzielność wykonania zdjęć. W każdej z kategorii nagrodzone zostaną trzy osoby. Wszystkie fotografie zostaną opublikowane na stronie internetowej oraz facebookowej domu kultury. Wyniki konkursu podane będą pod koniec stycznia.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *