REKLAMA

Znakomita zabawa podczas dnia otwartego w Balansie [wideo]

Zajęcia na zdrowy kręgosłup oraz pokaz sztuki walki Krav maga były hitami dnia otwartego w klubie Balans, który odbył się w ostatnią niedzielę. 

REKLAMA

Tego dnia w klubie można było za połowę ceny, czyli za 70 złotych nabyć miesięczny karnet. Z tej możliwości, tak samo jak i z darmowych zajęć w niedzielę skorzystało mnóstwo osób. Wielką popularnością cieszył się warsztat zdrowego kręgosłupa, który poprowadziła związana z jogą Magdalena Łyczek.

Zajęcia pt. „Zdrowy kręgosłup” to przede wszystkim profilaktyka, ale też i odciążenie pracy kręgosłupa po trudach dnia codziennego. Przybyli do Balansu, który mieści się w Końskich przy ulicy Partyzantów mogli też wziąć udział w ćwiczeniach ze sztangami, DeepWorku, zajęciach na trampolinach, czy Zumbie.

REKLAMA

Nowością w klubie, ale i w całych Końskich jest Krav maga. Ta groźnie wyglądająca sztuka walki to w rzeczywistości samoobrona. W niedzielę krótką lekcję tej sztuki dał instruktor z Krav Maga Kielce Team Kamil Czyżewski.

A regularne zajęcia z Krav magi ruszają w Klubie Balans już w najbliższych dniach. O szczegóły należy pytać na recepcji.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *