REKLAMA

Znamy szczegóły Radoszyczanie Dzieciom 2017!

Jak zawsze pod koniec lipca i jak zawsze ze zbiórką na szczytny cel odbędzie się doroczny, wielki festyn w Radoszycach. Tym razem Radoszyczanie Dzieciom odbędzie się 30 lipca, a gwiazdą będzie Stachursky.

REKLAMA

Każdy Festyn Rodzinny przyciąga tłumy mieszkańców oraz gości z wielu stron naszego powiatu. Uroczystego otwarcia festynu, dokona wójt gminy Radoszyce Michał Pękala. Podczas imprezy przewidziano wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci.

Popularny Stachursky będzie największą gwiazdą tej imprezy.

Na specjalnie rozłożonej scenie zaprezentuje się zespół BASTA. Grupa na swoim koncie posiada jeden srebrny krążek o przewrotnym tytule ,,I Basta”. Wylansował m.in. takie przeboje jak „Speed”, „Zatrzymać czas”, „To nie tak”, „Zakazana”, „Niepokorna i szalona”. Ostatnio Basta zrealizowała wspólny projekt z Marcinem Millerem, liderem grupy Boys, pt. „Malyna”. Główną gwiazdą wieczoru będzie jednak STACHURSKY Dance Project. Jacek Łaszczok, znany przede wszystkim jako Stachursky, jest popularnym wykonawcą muzyki z pogranicza pop/dance w Polsce. Nagrał wiele albumów m.in. „1999” (1999), „1” (2000), „Live 2001” (2001) czy „Finał”(2002), „Trwam” oraz takie piosenki jak „Taki raj”, „Jesteś moim przeznaczeniem” oraz „Cały Twój”. Jacek Łoszczok znany jest przede wszystkim z takich utworów jak: „Typ niepokorny”, „Czuję i wiem”, „Gdy zapłaczesz”, „Z każdym Twym oddechem”.

REKLAMA

Podczas imprezy tradycyjnie będzie można wziąć udział w licznych konkursach rodzinnych. Wiele emocji czeka na uczestników imprezy podczas loterii fantowej, można będzie wygrać cenne nagrody. Na wszystkich czekać będzie tradycyjny, radoszycki kugiel. Gmina zachęca do nabycia losów oraz zakupu kugla, gdyż nie tylko jest to szansa na wygranie wspomnianych nagród oraz uczty dla duszy, ale również można pomóc bliźniemu. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży losów i kugla jak co roku przeznaczane są na pomoc dla osób niepełnosprawnych i potrzebujących.

Tekst: Urząd Gminy w Radoszycach / własne

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *