REKLAMA

Znamy szczegóły śmiertelnego wypadku na krzyżówkach rudzkich

O wczorajszym śmiertelnym wypadku jest naprawdę głośno. Sprawa jest na tyle złożona, że informacje na temat zdarzenia uzupełniane są na bieżąco przez konecką policję. Dziś przedstawiamy szczegóły tego zdarzenia.

REKLAMA

Wczoraj na krzyżówkach w pobliżu miejscowości Ruda Maleniecka kierujący pojazdem marki Volvo S 60 68-latek, wyjeżdżając z drogi krajowej 42 od strony Rudy, na skrzyżowaniu z drogą krajową 74 zderzył się z kierującym pojazdem marki Ford Fiesta, którego 21-letni kierowca był trzeźwy i jechał drogą krajową 74 od strony Kielc w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego wraz z 3 pasażerami: 22-latką, 22-latkiem i 20-latką. Następnie pojazdy uderzyły w pojazd marki Volkswagen Passat kierowany przez 37-latkę, stojący na drodze krajowej 42 od strony miasta Końskie.

REKLAMA

W wyniku zdarzenia kierowca Volvo i 22-letnia pasażerka Forda ponieśli śmierć na miejscu, natomiast 20-latka w stanie nieprzytomnym, z wieloma obrażeniami, przebywa w Szpitalu Rejonowym w Końskich. Kierujący pojazdem Ford z urazem klatki piersiowej przebywa w szpitalu, podobnie jak 22 letnia pasażerka, która doznała ogólnych obrażeń. Kierująca pojazdem Volkswagen Passat po udzieleniu pomocy medycznej została wypisana ze szpitala. Na miejscu wykonano czynności procesowe z udziałem prokuratora.

Niedługo podamy więcej informacji

REKLAMA

One thought on “Znamy szczegóły śmiertelnego wypadku na krzyżówkach rudzkich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *