REKLAMA

Znamy szczegóły tegorocznego święta Gowarczowa!

15 sierpnia odbędzie festyn rodzinny w Gowarczowie, podczas którego między innymi odbędzie się koncert zespołu MAXEL. Znamy już szczegóły dotyczące wydarzenia!

REKLAMA

W programie festynu znajdą się: występy solistów i zespołów Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie, występ zespołu młodzieżowego Efekt działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie, zabawa z DJ’em oraz koncerty disco polo. Odbędzie się także III Turniej Sołectw Gminy Gowarczów 2019.

REKLAMA

Podczas wydarzenia przybyli będą mogli skorzystać z takich atrakcji jak bezpłatne dmuchańce oraz animacje i zabawy z harcerzami oraz instruktorami CKiAL. Dostępne też będą strefy rozrywki i gastronomii, a także stoiska regionalne.

Koncert disco polo dadzą grupy Casino oraz gwiazda wieczoru MAXEL. Poniżej przedstawiamy informację o zespole MAXEL.

Gwiazda lat 90 twórca wielu Hitów, od początku powstania zespół w czołówce gwiazd muzyki tanecznej w Polsce. Koncertowali kilkukrotnie dla Polonii w USA i Europie . Ponadto Bogdan Kukier był jednym z pierwszych wokalistów grupy Boys tworząc człon zespołu z Marcin Miler oraz Robert Sasin obecnie [Skaner] po odłączeniu się od grupy w 1994 założył zespół Maxel a w 95 roku królował ich utwór na listach Disco Polo -Lekcja Miłości. Grupa Maxel nie przerwanie koncertuje po całej Polsce tworząc nie zapomniane wrażenie dla miłośników muzyki tanecznej. Zespół MAXEL istnieje na rynku 25 lat.
Skład zespołu:
– BOGDAN KUKIER
– PIOTR MODZELEWSKI
– MARCIN GRĘŚ
– DAMIAN CHOMA
Przeboje:
– LEKCJA MIŁOŚCI
– TAŃCZMY Z CYGANAMI
– MOJA DZIEWCZYNA
– POCZUĆ CHCĘ i wiele innych.

Zapraszamy bardzo serdecznie!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *