REKLAMA

AKTUALIZACJA: Znów alarm bombowy przed maturami w Końskich! W pięciu szkołach!

W poniedziałek tuż przed egzaminem maturalnym z języka polskiego ktoś wysłał maila z informacją o podłożeniu ładunku wybuchowego do II Liceum Ogólnokształcącego. We wtorek doszło do bliźniaczej sytuacji, ale tym razem taką informację otrzymali dyrektorzy czterech innych szkół średnich – ‚Mechanika’, ‚ZDZ-tu’, ‚Kanady’ i ‚Ekonomika’. 

REKLAMA

Foto: Koneckie Patrole

„Pierwsze wiadomości drogą mailową spłynęły do szkół o godzinie 6:45. Podjęliśmy interwencję w placówkach: Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich przy ulicy Staszica, Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Końskich przy ulicy Warszawskiej oraz Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 oraz Zakładzie Doskonalenia Zawodowego przy ulicy Piłsudskiego. Na tę chwilę w tych miejscach trwają interwencje, placówki są przeszukiwane” – informuje nas starszy sierżant Piotr Przygodzki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Przypomnijmy, że wczoraj w całym kraju doszło do ponad 120 alarmów bombowych. AKTUALIZACJA: Taka sama sytuacja miała miejsce również w szkole AWANS przy ulicy Towarowej w Końskich. Wiemy już, że wszystkie placówki zostały sprawdzone, wszędzie alarm okazał się fałszywym. 

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “AKTUALIZACJA: Znów alarm bombowy przed maturami w Końskich! W pięciu szkołach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *